Print

Польща - Росія 1:1

PR dla Zagranicy
Jana Stepniewicz 12.06.2012 23:34
Тренер польської збірної Францішек Смуда: Це був добрий матч. Ми виконали усі тактичні завдання
Матч Польща - Росія. Якуб Блащиковський забив гол у ворота російської збірноїМатч Польща - Росія. Якуб Блащиковський забив гол у ворота російської збірноїEPA/OLIVER WEIKEN

Нічия на Національному стадіоні у Варшаві. Матч Польща – Росія завершився результатом 1:1. Перший гол на 37-ій хвилині у ворота поляків забив Алан Дзаґоєв. Рахунок вирівняв на 57-ій хвилині капітан польської збірної Якуб Блащиковський.

Як сказав після матчу в ефірі телеканалу TVP1 Якуб Блащиковський, поляки виконали усі тактичні завдання.

– Кожен з нас вклав у цей матч багато здоров'я. Тактичні завдання ми виконали на 100%.... Останній матч у цій групі буде цікавим.

Грою поляків задоволений теж тренер польської збірної Францішек Смуда.

– Я задоволений. У багатьох аспектах ми розіграли добрий матч. Найбільше я задоволений тим, що збірній вдалося втілити під час гри усі тактичні завдання, – сказав Смуда.

Тренер польської національної збірної зазначив, що тепер футболісти готуватимуться до суботнього матчу з Чехією.