Print

Поляки на Олімпійських іграх – одинадцятий день

PR dla Zagranicy
Natalia Beń 07.08.2012 16:00
Вітрильництво: бронзові медалі Зофії Ноцеті-Клєпацької та Пшемислава Мярчинського

Зофія Ноцеті-Клєпацька (Zofia Noceti-Klepacka) посіла третє місце і здобула бронзову медаль у вітрильному спорті в класі RS-X (віндсерфінг) на ОІ в Лондоні. Перемогла іспанка Маріна Алабау Нієра (Marina Alabau Neira).

Раніше у цьому ж класі бронзову медаль виборов Пшемислав Мярчинський (Przemysław Miarczyński). Золото здобув голландець Доріан ван Рійсселберґе (Dorian van Rijsselberge).

Представниці Польщі Кароліна Ная (Karolina Naja) і Беата Міколайчик (Beata Mikołajczyk) виступлять у фіналі веслування на байдарці на 500 метрів. Їхній час у півфінальному змаганні – 1:41,873. Кращими були лише представниці Німеччини та Угорщини.

Марцін Ґжибовський (Marcin Grzybowski) і Томаш Качор (Tomasz Kaczor) не пройшли до фіналу А веслування на байдарках на 100 метрів. Їхній результат у півфіналі – 3:37,659. Поляки попливуть у фіналі B, за місця 9.-12.

Марцін Лєвандовський (Marcin Lewandowski) та Адам Кщот (Adam Kszczot) не пройшли до фінального бігу на 800 метрів.

Піотр Малаховський (Piotr Małachowski) був п’ятим у метанні диска, його результат у фіналі – 67.19 м., на 1,08 м. Слабший, ніж переможця, представника Німеччини Роберта Гартінґа (Robert Harting).