Print

Поляки на Олімпійських іграх — десятий день

PR dla Zagranicy
Jana Stepniewicz 06.08.2012 21:09
Дві бронзові медалі: у класичній боротьбі - для поляка Дамьяна Яніковського, у важкій атлетиці - для Бартломєя Бонка

Греко-римська (класична) боротьба

Дамьян Яніковський (Damian Janikowski) виборов бронзову медаль в олімпійському турнірі з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 84 кг. Поляк поборов француза Мелоніна Ноумонві (Melonin Noumonvi) з рахунком 3:0. Яніковський мав шанси на боротьбу за перше і друге місце, але програв у півфіналі олімпійського турніру з греко-римської боротьби. Поляка переміг єгиптянин Карам Магомед Ґабер Ебрагім (Karam Mohamed Gaber Ebrahim).

Поляк Лукаш Банак (Łukasz Banak) — на 5 місці олімпійського турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 120 кг. Поляк програв з білорусом Іосебом Хуґошвілі (Ioseb Chugoshvili) з рахунком 0:3, втрачаючи шанси на бронзову медаль.

Важка атлетика

Польський штангіст Бартломєй Бонк (Bartłomiej Bonk) — бронзовим медалістом у важкій атлетиці в категорії 105 кг. Золото виборов Олексій Торохтій.

Вітрильний спорт

Лукаш Пшибитек (Łukasz Przybytek) і Павел Колодзінський (Paweł Kołodzińskі) — на 13 місці у змаганнях з вітрильного спорту в категорії 49 er. Перемогли австралійці Нетен Оттерідж (Nathan Outteridge) та Ійан Дженсен (Iain Jensen).