Print

Поляки на Олімпіаді – сьомий день. ПЕРШЕ ЗОЛОТО!

PR dla Zagranicy
Natalia Beń 03.08.2012 14:32
Золоті медалі здобули: важкоатлет Адріан Зєлінський та легкоатлет Томаш Маєвський. Польські веслувальниці - бронзову

Важкоатлет Адріан Зєлінський (Adrian Zieliński) у категорії 85 кг. здобув золоту медаль з результатом 385 кг. Це перша найвища нагорода Польщі на Лондонській Олімпіаді.

Томаш

Томаш Маєвський (Tomasz Majewski), володар золотої медалі в штовханні ядра на Олімпійських іграх у Пекіні, захистив свою позицію чемпіона і виборов золоту медаль у Лондоні з результатом 21,89 м.

Маґдалєна

Представниці Польщі – парна двійка жінок: Маґдалєна Фулярчик (Magdalena Fularczyk) та Юлія Міхальська (Julia Michalska) – вибороли бронзову медаль в академічному веслуванні.

Олімпійськими чемпіонками стали спортсменки Великобританії, а срібну медаль здобули австралійки.

В академічному веслуванні польська чоловіча четвірка не змогла захистити олімпійського звання чемпіона з Пекіна. Міхал Єлінський (Michał Jeliński), Марек Кольбович (Marek Kolbowicz), Адам Король (Adam Korol), Конрад Васілєвський (Konrad Wasielewski) у фінальному змаганні в Лондоні були шостими. Олімпійськими чемпіонами стала команда Німеччини, срібну медаль здобути хорвати, а бронзову – австралійці.

Польські настільні тенісистки: Наталія Партика (Natalia Partyka), Катажина Ґжибовська (Katarzyna Grzybowska), Лі Цянь (Li Qian) програли в 1/8 фіналу командного турніру з Сінгапуром 1:3.

Матеуш Савримович (Mateusz Sawrymowicz) пройшов до олімпійського фіналу у плаванні на 1500 метрів вільним стилем. З результатом: 14.57,59 поляк був третім.

Конрад Черняк (Konrad Czerniak) у плаванні на 100 метрів баттерфляєм був восьмим. Переміг – здобуваючи 17-ту золоту медаль – американець Майкл Фелпс. Його час – 51,21. Результат Конрада Черняка – 52,05.

В олімпійському конкурсі з важкої атлетики польська спортсменка Ева Міздаль (Ewa Mizdal) зайняла сьоме місце. Перемогла представниця Казахстану Свєтлана Подобєдова з результатом 291 кг.

Матеуш Кушнєревич (Mateusz Kusznierewicz) і Домінік Жицький (Dominik Życki) у вітрильному класі Star після десяти відбіркових змагань є п’ятими. Фінал відбудеться у неділю.