Jana Stepniewicz 02.08.2012 19:53
Збірна Польщі з волейболу перемогла збірну Аргентини
Поляки грають з італійцямиПоляки грають з італійцямиPAP/EPA/Lindsey Parnaby

Волейбол: перемога поляків у третьому олімпійського турнірі групи А
Збірна Польщі з волейболу перемогла збірну Аргентини з рахунком 3:0 (25:18, 25:20, 25:16).
Наступний матч біло-червоних відбудеться 4 серпня. Суперникам поляків будуть британці.

Вітрильний спорт: Кушнєревич і Жицький — у перших рядах

Після восьми етапів змагань олімпійських регат польський дует Матеуш Кушнєревич (Mateusz Kusznierewicz) і Домінік Жицький (Dominik Życki)займає четверте місце. Лідирують британці Іен Персі (Iain Percy) і Ендрю Сімпсон (Andrew Simpson).

Плавання на спині: поляк зайняв четверте місце

Радослав Кавенцький (Radosław Kawęcki) посів четверте місце у фіналі змагань з плавання на спині на 200 метрів. Поляк доплив до фінішу з результатом 1.55,59 сек. І був повільніший від американця Тайлера Клері (Tylera Clary) на 2,18 сек. Клері з результатом 1.53.41 сек. побив олімпійський рекорд. Срібло виборов японець Ріосуке Іріе (Ryosuke Irie), бронзу — американець Райян Лохті (Ryan Lochte).

Гребний слалом: полька Наталія Пацєрпник — на сьомому місці

Наталія Пацєрпник (Natalia Pacierpnik) зайняла сьоме місце у веслувальному слаломі. Польська спортсменка стартує у категорії К1. У півфіналі Пацєрпник мала найкращий час і зараховувалася до ґрона фавориток фіналу. Золоту медаль здобула француженка Емілі Фер (Emilie Fer). Срібло дісталося австралійці Джессіці Фокс (Jessica Fox). Бронзову медаль виборола представниця Іспанії Майален Чурро (Maialen Chourraut).
Полька була гіршою від французької спортсменки на 9,18 сек. Фер мала результат 105,90 сек.

Гребний слалом на каное-двійках: поляки на п'ятому місці

Марцін Похвала (Marcin Pochwała) і Пйотр Щепанський (Piotr Szczepański) посіли п'яте місце у фіналі з гребного слалому на каное-двійках в конкуренції С2 серед чоловіків. Золоту і срібну медалі вибороли представники Великобританії Тім Бейлі (Tim Baille) і Етьєн Скотт (Etienne Sсott). Бронзу мають словаки, брати Петер і Павол Хошхорнери (Peter i Pavol Hochschorner).
Результат поляків — 110,51 сек., від переможців їх відділяє 4,10 сек.

Дзюдо: поразка польської спортсменки

Польська дзюдоїстка Дарія Поґожелєц (Daria Pogorzelec) програла у двобої з угоркою Абіґоль Йоо (Abigel Joo) в категорії до 78 кг. Поразка означає, що Поґожелєц вже не має шансів на бронзову медаль.

Фехтування: польки програли з француженками

Польські фехтувальниці програли у чвертьфіналі командних змагань з французькими фехтувальницями з рахунком 31:42.

Я.С./IAR

Шостий день Олімпійських ігор не приніс полякам медалей. Але є кілька приводів до радості:

Перемога поляків у третьому олімпійського турнірі групи А з волейболу

..............

Вітрильний спорт: Кушнжревич і Жицький — у перших рядах

......

Наталія Пацєрпник (Natalia Pacierpnik) зайняла сьому місце у веслувальному слаломі. Польська спортсменка стартує у категорії К1. У півфіналі Пацєрпник мала найкращий час і зараховувалася до ґрона фавориток фіналу. Золоту медаль здобула француженка Емілі Фер (Emilie Fer). Срібло дісталося австралійці Джессіці Фокс (Jessica Fox). Бронзову медаль виборола представниця Іспанії Майален Чурро (Maialen Chourraut).

Марцін Похвала (Marcin Pochwała) і Пйотр Щепанський (Piotr Szczepański) посіли п'яте місце у фіналі з гребного слалому на каное-двійках в конкуреції С2 серед чоловіків. Золоту і срібну медалі вибороли представники Великобританії Тім Бейлі (Tim Baille) і Етьєн Скотт (Etienne Sсott). Бронзу мають словаки, брати Петер і Павол Хошхонери (Peter i Pavol Hochschorner).
Результат поляків — 110, 51 сек., від переможців їх відділяє 4,10 сек.

...............

....................

Польські фехтувальниці програми у чвертьфіналі командних змагань з французькими фехтувальницями з рахунком 31:42.