Поляки на Олімпіаді – п’ятий день

PR dla Zagranicy
Volodymyr Priadko 01.08.2012 16:30
Плавець Радослав Кавенцький пройшов до фіналу

Саблістка Алєксандра Соха (Aleksandra Socha) перемогла канадку Сандрін Сасен (Sandrine Sassine) 15: 7 і увійшла до 1/8 фіналу індивідуальних саблисток. Але згодом полька програла спортсменці з Греції і вибула з подальших змагань.

Віце-чемпіон світу у слаломі К1, байдарочник Матеуш Полячик (Mateusz Polaczyk) увійшов до фіналу К1. У фінальних змаганнях у веслуванні з гірського слалому на байдарці посів 4 місце.

Польська пара Ґжеґож Фіялек/Маріуш Прудель (Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel) виграли в останній груповій грі матч олімпійського турніру з пляжного волейболу з парою з ПАР 2:0. Попереду у них 1/8 фіналу.

Плавець Радослав Кавенцький (Radosław Kawęcki) пройшов до півфіналу з плавання на 200 м на спині. Поляк домігся результату 1.58,18, що й дало йому 14 місце. До півфіналу увійшла шістнадцятка.
У півфіналі Кавенцький показав ще кращий час - 1.56,74, посідаючи третє місце. Попереду – фінал.

Медаліст чемпіонатів світу і Європи у класі RS:X, вітрильник Пшемислав Мярчинський (Przemysław Miarczyński) після чотирьох змагань олімпійських регат, які проходять на узбережжі неподалік Уеймут, посів друге місце у віндсерфінговому класі RS:X.
А стартуюча у цьому виді спорту Зоф’я Ноцеті-Клепацька (Zofia Noceti-Klepacka) – на четвертому місці.