Кенійці виграли бігові марафони і в Берліні, і у Варшаві

PR dla Zagranicy
Volodymyr Priadko 27.09.2015 17:31
Езекель Омулло подолав 42 кілометри за 2 години, 9 хвилин і 19 секунд
PAP/Leszek Szymański

Тільки-но у суботу з’явилося повідомлення, що кенійський бігун виграв марафон у Берліні, як на другий день, у неділю, на варшавському марафоні PZU (42 км.) переможцем знову став спортсмен з африканської Кенії. Але, це вже була інша особа, навіть кілька осіб, адже усі троє переможців, – кенійці. Перший з них, Езекель Омулло, подолав дистанцію за 2 години, 9 хвилин і 19 секунд.

Польський спортсмен був лише 9. Серед жінок перемогу здобула також кенійська спортсменка, а за нею фінішували представники Молдови та Польщі.
Серед 8 тисяч учасників недільного варшавського марафону PZU були й ті, хто просто мають таке хоббі, – побігати:

- Мені якось вдалося побити власний рекорд, ну й тепер оце може якось доповзу до свого авто.

Марафонці стверджують, що таке хоббі якимось чином допомагає у житті:

- Окрім звичайної роботи чи занять треба мати певну пристрасть до чогось.

Рік тому цей же варшавський марафон виграв спортсмен з… Кенії, який цього року посів друге місце.