PR dla Zagranicy
Jana Stepniewicz 28.05.2015 14:14
Іспанці перемогли українців у фіналі Ліги Європи УЄФА з рахунком 3:2
"Севілья" святкує перемогу"Севілья" святкує перемогуEPA/BARTLOMIEJ ZBOROWSKI

«Севілья» другий рік поспіль виграла футбольну Лігу Європи УЄФА. У фінальному матчі, який відбувся 27 травня на Національному стадіоні у Варшаві, іспанці перемогли українську команду із рахунком 3:2.

Одним із героїв матчу був поляк Ґжеґож Крихов’як, який здобув гол для «Севільї». Футболіст підкреслив, що польська публіка йому дуже допомагала в грі, але й звернувся із словами подяки і визнання до українського «Дніпра»:

«Я б хотів передусім подяквати і привітати наших суперників – команду «Дніпро». Щиро скажу, хлопці показали справжню гру. Тому знімаю перед ними капелюха за те, який шлях вони пройшли і за те, які вони нам створили умови на футбольному полі – скажу відверто, важкі умови. Адже на самому початку матчу ніщо не вказувало на те, що кубок здобуде «Севілья». Це були 90 хвилин затятої боротьби, щоб однак, перемогти у фіналі».

Нагадаємо, рахунок фінального матчу Ліги Європи відкрили українці на 7-й хвилині після влучного пострілу Николи Калинича. Іспанці кинулися відігруватися, і, завдяки голу польського легіонера Ґжеґожа Крихов'яка, зрівняли рахунок на 28-й хвилині. А вже через 5 хвилин «Севілья» вийшла вперед після гола Карлоса Бакки. Проте, дніпропетровцям вдалося ще перед перервою зрівняти рахунок. Філігранний штрафний удар Руслана Ротаня на 44-й хвилині не залишив шансів воротареві іспанців. На 73-й хвилині той самий Бакка вивів іспанців уперед.