Print

Євро-2012 – це вже історія

PR dla Zagranicy
Natalia Beń 01.07.2012 23:07
У фінальному матчі в Києві Іспанія перемогла з Італією 4:0. Наступний чемпіонат Європи відбудеться за 4 роки у Франції
Іспанська збірна після перемоги в Києві на Євро-2012Іспанська збірна після перемоги в Києві на Євро-2012EPA/FEHIM DEMIR UEFA (PAP/EPA)

Переможцем Футбольного чемпіонату Європи стала збірна Іспанії, яка у фінальному матчі з командою Італії здобула чотири голи. Італійцям не вдалося забити жодного м’яча.

Перший м’яч на користь іспанців забив на 14-тій хвилині Давід Сільва, другий – на 41-ій хвилині – Жорді Альба, третій – на 84-тій хвилині – Фернандо Торрес, четвертий – на 88-мій хвилині – Хуан Мата.

Своєю перемогою на Євро-2012 іспанці перейшли до історії: вони першими захистили звання чемпіона Європи і першими перемагали на трьох чергових турнірах.

Це вже остання подія Футбольного чемпіонату, якого організаторами були Польща та Україна. Наступний чемпіонат Європи відбудеться за 4 роки у Франції.