Print

Українська «молодіжка» пройшла у півфінал Чемпіонату світу в Польщі

PR dla Zagranicy
Taras Andrukhovych 08.06.2019 11:40
У чвертьфінальному поєдинку в Лудзі юніорська збірна України перемогла команду Колумбії
Молодіжна збірна України з футболу перед матчем зі збірною КолумбіїМолодіжна збірна України з футболу перед матчем зі збірною КолумбіїPAP/Grzegorz Michałowski

Юніорська збірна України (U-20) гратиме у півфіналі Чемпіонату світу з футболу, що проходить у Польщі.

У чвертьфінальному поєдинку, що пройшов у Лудзі 7 червня, українська команда з рахунком 1:0 перемогла збірну Колумбії, передає Українська правда.

Синьо-жовті відкрили рахунок в матчі вже на 11-й хвилині. Українці довели гру до перемоги і вийшли вперше у своїй історії до півфіналу чемпіонату світу.

У півфінальному матчі 11 червня збірна України гратиме з переможцем матчу Італія - Малі.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу Чемпіонату світу з футболу українська молодіжна збірна розгромила команду Панами 4:1.

Збірна Польщі в 1/8 фіналу поступилася Італії і вибула з турніру.