Поляки на Олімпійських іграх – дев’ятий день

PR dla Zagranicy
Volodymyr Priadko 05.08.2012 16:39
Неділя пройшла без медалей

Польська боксерка Кароліна Михальчук (Karolina Michalczuk) відпала в одній восьмій фінала в категорії до 51 кілограма, програвши спортсменці з Індії. 33 річна Михальчук, після перемог у чемпіонаті світу та Європи, мріяла здобути і олімпійську медаль.

Матеуш Кушнєревич (Mateusz Kusznierewicz) та Домінік Жицький (Dominik Życki) перед фінальними змаганнями у вітрильному класі star посіли 9 місце і закінчили свою олімпійську пригоду.

Пшемислав Мярчинський (Przemysław Miarczyński) сьогодні стартував двічі.
У вітрильних гонках він був 9. i 10. а у віндсерфінгу класу RS-X 13. і 10.

Зоф’я Ноцеті-Клепацька (Zofia Noceti-Klepacka) також стартувала у виндсерфінгу класа RS:X і посіла четверту позначку у дев’ятій відбірковій групі.

Катажина Яжинська (Karolina Jarzyńska) завершила марафонський забіг з часом 2 години 30 хвилин 57 секунд на 36 місці.

Анна Єсєнь (Anna Jesień) взяла участь у забігу на 400 метрів з з бар'єрами. 33 річна спортсменка посіла 4 місце - 55,44 і вийшла у півфінал.