Print

Польські спортсмени на Олімпіаді – другий день

PR dla Zagranicy
Natalia Beń 29.07.2012 18:57
Тенісистка Аґнєшка Радванська програла в першому раунді олімпійського турніру. Близько медалі був дзюдоїст Павел Заґроднік
PAP/EPA (EPA ANDY RAIN)

Віце-чемпіонка Вімблдонського турніру, польська тенісистка Аґнєшка Радванська, програла в першому раунді олімпійського турніру в Лондоні. Спортсменка зазнала поразки у грі з німецькою тенісисткою Юлією Ґерґес з рахунком: 5:7, 7:6, 4:6. Ще сьогодні відбудеться подвійний матч: сестри Аґнєшка та Уршуля Радванські виступлять проти представниць Словаччини: Домініки Цибулкової та Даніели Гантухової.

Поразкою закінчився виступ в олімпійському змаганні польського дзюдоїста Павела Заґродніка. У бої за бронзову олімпійську медаль він програв з японським гравцем Масасі Ебінумою.

Роман Кулєша пройшов до фіналу гімнастичного багатоборства. У закінченій попередньої ночі кваліфікації польський гімнаст здобув 84,698 бали, займаючи 24-те місце. Найкращий результат здобув американець Даніел Лейва – 91,265. Фінал відбудеться найближчої середи.

Катажина Павловська зайняла 11-те місце у дисципліні шосейного велоспорту. Золоту медаль виборола голландка Маріанна Вос.

Адам Скродзький не пройшов до дальшої гри з 1/16 фіналу індивідуального турніру шаблістів, програючи з німцем Ніколасом Лімбахом: 8:15.

Беата Барткув-Квятковська не пройшла в кваліфікаційному турнірі стрільби з пневматичного пістолета на 10 метрів. Полька здобула 366 балів і зайняла 44-те місце. Найкращою була китаянка Веньюн Ґуо – 388 балів.

Аліція Тхуж не пройшла до півфіналу плавання фристайлом на 100 метрів. Хоч була на 2-му місці, проте, її результат – 1.01,44 – не дав шансу пройти до вечірнього змагання.

Також польські веслуни – четвірка без стернового легкої ваги – не пройшли до півфіналу олімпійського змагання в Лондоні. Лукаш Павловський, Лукаш Сємйон, Мілош Бернатайтис і Павел Раньда досягли часу 6.04,46 і зайняли останнє місце. Чотири роки тому в Пекіні польська команда здобула срібну медаль.

Тимчасом, увечері волейбольна збірна Польщі перемогла в першому матчі олімпійського турніру з італійями з результатом 3:1 (21:25, 25:20, 20:23, 25:14).